Dobry pracownik jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Firmy prześcigają się w udogodnieniach dla pracowników by przyciągnąć tych najlepszych. Każdy pracodawca wie, jak wiele wykwalifikowany pracownik jest w stanie wnieść do firmy. Tylko jak go znaleźć?

Skuteczne ogłoszenie o pracę

Najprawdopodobniej pierwszym miejscem, w którym pracownik dowie się o istnieniu firmy będzie ogłoszenie o pracę zamieszczone przez pracodawcę. Z tego względu musi być ono interesujące i przyciągające uwagę. Należy zadbać w nim o dobry wizerunek firmy i przedstawić ją od jak najlepszej strony. Ważne, by pracownik dowiedział się z ogłoszenia o celach i wartościach firmy, stąd będzie mógł zadecydować czy się z nimi utożsamia i czy firma jest potencjalnie miejscem dla niego.

Portal z ogłoszeniami o pracę

Dobrze skonstruowane ogłoszenie jest ważne, ale równie ważne jest to, gdzie je zamieścimy. Ogłoszenie zadziała tylko wtedy gdy przeczytają je potencjalni pracownicy. Każdy zna duże portale z ogłoszeniami o pracę, skupiają one wielu pracowników, ale bywają nieproporcjonalnie drogie, z alternatywą wyszła wFirma. Od teraz przez najbliższy rok używając program kadrowo-płacowy za darmo dostępna jest również funkcja darmowe ogłoszenia o pracę, która daje dostęp do zamieszczania nielimitowanych ogłoszeń i szansę na dotarcie do ponad 5 milionów czytelników poradnika pracownika i poradnika przedsiębiorcy.